Czym jest stół multimedialny @Table?

/

Nie da się ukryć, że nowoczesne urządzenia do obsługi multimediów na dobre zawładnęły ludźmi z całego świata. Jednakże wykorzystują je nie tylko osoby prowadzące restauracje, czy też jakieś rozrywkowe miejsca, ale coraz więcej użytkowników domowych decyduje się na korzystanie z podobnych rozwiązań w swoich mieszkaniach. To pokazuje siłę takich gadżetów, jak również ich stale rosnącą popularność. Jednym z takich ciekawszych urządzeń na pewno może być @Table. Jest to profesjonalny i nowoczesny stół multimedialny, który może każdemu dostarczyć mnóstwo frajdy z korzystania.

Na co może liczyć w przypadku @Table?

Przede wszystkim jest to multimedialny stół dotykowy, który doskonale będzie nadawał się do zastosowania w różnego rodzaju lokalach. Wielkość tego urządzenia, to 42 cale, a więc spokojnie sprawdzi się w większych lokalach, gdzie wymaga się nieco wyższych parametrów. Ekran dostępny jest w dwóch wersjach wysokości 45 oraz 90 cm, przez co można idealnie dopasować go do wybranego pomieszczenia i zastosowania.

Jednakże warto również zauważyć, że niekoniecznie musi on robić za stolik. W razie gdyby w Twoim lokalu było mniej miejsca, to bez większych problemów możesz zawiesić @Table na ścianie. Dzięki temu wyświetlane na nim treści staną się jeszcze lepiej widoczne dla klientów odwiedzających Twój punkt.

Jak go kupić?

@Table możesz kupić na własność, jak również wykorzystać do jego nabycia model SaaS. Dzięki temu ostatniemu rozwiązaniu zostanie Ci on udostępniony za stałą opłatą miesięczną lub roczną. Dodatkowo firma zajmie się opieką nad nim, serwisowaniem i w razie potrzeby aktualizacją oprogramowania. Jest to niezwykle ważne, szczególnie dla tych osób, którym zależy na używaniu urządzenia, jednakże nie chce im się tracić czasu na szukanie fachowców w razie jakiejkolwiek awarii. W przypadku modelu SaaS wystarczy tylko wykonać jeden telefon do firmy wynajmującej i być może jeszcze tego samego dnia zjawi się fachowiec, który pomoże w konfiguracji lub usunięciu usterki.