Stół multimedialny – technologia przyszłości?

/

Nie da się zaprzeczyć, że dostępne stoły multimedialne, które mamy na rynku oferują całkiem spore możliwości. Obecnie producenci mają dla swoich klientów szereg interesujących rozwiązań, dzięki którym mogą oni bez większych problemów radzić sobie z obsługiwaniem technologii w różnoraki sposób. Stoły multimedialne są stale dopracowywane, ale już teraz wiadomo, że z roku na rok taka technologia stanie się jeszcze bardziej popularna i dostępna dla klientów.

Microsoft Surface

Jest to jedno z tych urządzeń, które tak naprawdę w swoim wnętrzu kryją komputer PC. Jednakże w tym wypadku mamy dostęp do niezwykle ciekawych możliwości obsługi wszystkich multimediów, jak również samego urządzenia. Można powiedzieć, że Surface swoim wyglądem przypomina stolik, na którego podstawie znajduje się wielki, bo ponad 30 calowy ekran. Może on z powodzeniem pełnić funkcję blatu, na którym serwowane jest jedzenie. Właśnie z tego powodu takie stoliki znajdują zastosowania w restauracjach, jako wyświetlanie interaktywnego menu dla gości. Również zamawianie posiłków w ten sposób jest znacznie bardziej atrakcyjne i co najważniejsze, realnie może podnieść sprzedaż. Za pomocą stołu dotykowego, sprzedawca czy restaurator jest w stanie wyświetlać klientowi atrakcyjne zdjęcia potraw, co z pewnością jeszcze bardziej zachęci do złożenia zamówienia.

Moc urządzenia

Nie da się ukryć, że „pod maską” takich ekranów dotykowych drzemie całkiem spora moc, dzięki której możliwe jest szybkie obsługiwanie urządzenia i naprawdę płynne działanie. To bardzo ważne, aby nic się nie zacinało i działało sprawnie, bowiem w przeciwnym razie użytkownik może się jedynie zirytować i nic więcej. Gwarantujemy jednak, że jeśli zadbasz o jak najbardziej prawidłową obsługę, to z pewnością się nie zawiedziesz. Więcej możesz znaleźć na stronach wybranych producentów, którzy oferują tego typu cuda, bo tych nie brakuje. Warto podkreślić, że cenowo także prezentuje się to całkiem nieźle i zapewne bez większych trudności będziesz w stanie sobie na to pozwolić.