Jaki prezent dla wielbicielki kosmetyków? To wcale nie jest takie oczywiste!

Jaki prezent dla wielbicielki kosmetyków? To wcale nie jest takie oczywiste!
fot. unsplash.com

Przed nami jedne z najpiękniejszych świąt w Polsce. Nim jednak zasiądziemy do wigilijnego stołu i będziemy dzielić się opłatkiem, trzeba jeszcze przygotować wszystko i kupić prezenty. Ta ostatnia czynność wydaje się niezwykle stresująca, więc podpowiadamy, z jakiego podarunku ucieszy się wielbicielka kosmetyków!

Bon na zakupy w drogerii

Nie oszukujmy się, że osobie znanej z zamiłowania do kosmetyków, bardzo ciężko jest kupić właśnie dobrze dobrane produkty. Ona o wiele lepiej wie, co i gdzie kupić, aby trafić w dziesiątkę. I nie martw się, że zostanie to odebrane przesadnie, jako prezent na “odczep”. Karta podarunkowa do drogerii to świetny pomysł, który osoba uwielbiająca kosmetyki doceni, bo zyska możliwość zakupu tego co naprawdę potrzebuje.

Kosmetyczne gadżety

Spróbuj pójść w inną stronę i kupić coś związanego z kosmetykami, ale nie bezpośrednio. Może to być koszulka ze śmiesznym napisem, albo ciepła bluza. Fajnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju torby na zakupy, a jak wiadomo, tych nigdy za wiele. Dodatkowym plusem jest fakt, że dasz do zrozumienia osobie obdarowanej, że wiesz o jej pasjach, ale nie ingerujesz w nie bezpośrednio.

Prezentowe pewniaki

Oprócz podarunków wyżej wymienionych, warto również pomyśleć o prezentowych pewniakach. Z pewnością będą to ciepłe skarpety, które uwielbia chyba każdy. Fajnie sprawdzą się również słodycze, wybieraj jednak te najwyższej jakości, najlepiej wykonywane w małych manufakturach.